Kapadokya: Ortak Havaalanı Transfer Hizmeti

 

Kapadokya havalimanı yolcu transfer ihtiyaçlarının çözüm noktası olan Cappadox Tour, bu masalsı diyarın tüm güzelliklerini en iyi şekilde keşfetmenize yardımcı olur. Peri bacaları başta olmak üzere sayısız doğa harikasına ve tarihi esere ev sahipliği yapan Kapadokya, her zaman yerli-yabancı turistlerin ilgi odağındadır.

Kısa veya uzun süreli tatil için buraya gelmeyi planlıyorsanız, yolcu transfer hizmetiyle Kapadokya maceranızın daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kapadokya Havalimanı Yolcu Transfer Hizmeti

Türkiye’nin cenneti Kapadokya, Kayseri Havaalanı ve Nevşehir Kapadokya Havaalanı olmak üzere iki havaalanına sahiptir.

Nevşehir Hava AlanıKapadokya’nın merkezine ortalama 55 kilometre uzaklıkta yer alır. Kayseri Havaalanı ise Kapadokya’ya takriben 75 km uzaklıktadır. Nevşehir Havaalanı, Kayseri Havaalanı’na göre daha küçüktür.

Kapadokya havalimanı yolcu transfer hizmeti kapsamında firmamız; hem tek, hem de gidiş-dönüş iki yöne standart ya da özel havaalanı transfer hizmeti sunar.

Şirket araçları ve anlaşmalı ticari araçlarla geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan Cappadox Tour; Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar gibi tüm bölgelere yolcu transferi gerçekleştirir.

Güler yüzlü ve deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatır.

Havalimanından dilediğiniz herhangi bir adrese veya istediğiniz bir adresten havalimanına hızlı bir şekilde ulaşmanız sağlanır. Hizmet personelimiz, tarafınızdan iletilen rezervasyon bilgileri çerçevesinde havalimanına veya adresinize gelerek sizi karşılar. Varsa önce bagajınızı yerleştirir.

Seyahat esnasında internet, yiyecek-içecek ikramı gibi hizmetler ücretsiz olarak verilir.

İleri sürüş tekniklerine hâkim olan hizmet ekibimiz, yol boyu kendinizi güvende hissetmenize imkân tanır.

Ayrıca Kapadokya havalimanı yolcu transfer için kullanılan tüm araçlarımızda ferdi kaza sigortası, araç takip sistemleri ve araç içi kamera mevcuttur.

Kapadokya Havalimanı VIP Transfer Hizmeti

VIP Kapadokya havalimanı transfer hizmeti dâhilinde firmamız, bu alandaki beklentilerinizi kusursuz olarak karşılar. Kapadokya gezinize harika bir başlangıç yapabilmek için profesyonel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Böylece yeni bir yere gelmenin doğal olarak meydana getirdiği stresten uzaklaşır, yalnızca Kapadokya’nın güzelliklerine odaklanır ve ânı yaşamanın tadını çıkarırsınız.

Kapadokya havalimanı transfer hizmeti sayesinde paradan ve zamandan tasarruf edebilir, farklı ulaşım seçeneklerine gereksiz ücret ödemekten kurtulursunuz.

Otelinize kolayca varır, dönerken uçağınıza tam vaktinde yetişirsiniz. Modern, temiz ve bakımlı araçlarıyla memnuniyeti üst düzeyde tutan Cappadox Tour, rahatlığınızdan ve mahremiyetinizden taviz vermeksizin huzurla seyahat etmenizi mümkün kılar.

En ucuz Kapadokya havalimanı transfer alternatifleriyle tercih sebebi olan firmamız, avantajlı fiyatı en yüksek kalite ile bir araya getirmiştir.Kayseri Kapadokya Havalimanı (ASR)