At Turu

Kapadokya At Turu sayesinde bu bölgenin büyüleyici güzelliklerini farklı bir açıdan deneyimleme imkânı bulacaksınız. Sizi âdeta dünyadan soyutlayacak, bambaşka âlemlere götürecek olan Kapadokya’yı adım adım keşfetmeye hazır mısınız?

Kapadokya At Safari Turları Nasıl Düzenlenir?

Burası, ‘Güzel Atlar Ülkesi’ adıyla da biliniyor. Hâliyle Kapadokya’daki en güzel doğa sporlarının başında at biniciliği geliyor. Bölgede yapılan at turları çoğunlukla Göreme ve Avanos arasında yer alan at çiftliklerinde gerçekleşiyor. Daha önce ata binmemiş olanlar uzmanlardan eğitim alabiliyor.

Genelde sabahleyin 09:00 itibariyle başlayan Kapadokya at turu, 16:00 saatine kadar sürüyor. Profesyonel ekibimiz sizi otelinizden alıp binicilik kulübüne götürüyor.

Çeşitli güvenlik talimatları ve binicilik hakkında önemli bilgiler veriliyor. Ayrıca tur güzergâhıyla ilgili bilgilendirme sağlanıyor.

15-20 dakikalık brifing sonrası Kapadokya at safari turu başlıyor! Deneyimli rehberler eşliğinde Kapadokya’nın sırlarını birer birer öğrenmenizi sağlayacak bu turda zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmıyorsunuz.

Üzüm bağları, peri bacaları ve Kapadokya’nın dillere destan vadileri arasında geziniyor; her yerde farklı bir manzaraya tanık oluyor ve hayran kalıyorsunuz.

Bölgenin patika yollarında dolaşırken nostaljik hisler yaşıyor, Kapadokya’ya tekrar tekrar âşık oluuyorsunuz.

Tecrübeli ekiplerimiz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an size hizmet vermek için bekliyor. Tur bittikten sonra personellerimiz sizi otelinize bırakıyor.

Kapadokya At Turu boyunca takip edilecek rotalar değişebiliyor. Her acente farklı bir programa göre hareket ettiği için, tur süresince uğranılan duraklar da birbirinden farklı oluyor.

Keyfine Doyamayacaksınız: Kapadokya Atlı Safari Turu

Kapadokya gibi eşsiz bir coğrafyayı at sırtında keşfe çıkmak istiyorsanız, Cappadox Tour ile bu fırsata kavuşabilirsiniz. Bölgenin göz kamaştıran manzaralarını at üzerinde seyre dalabilir, bu sırada mükemmel fotoğraf karelerine imza atabilirsiniz.

Ayrıca tur otobüsleri tarafından geçilemeyen alanları da bu sayede rahatça gezebilirsiniz. Bunu yaparken bölgenin yerel halkıyla sohbet etme imkânı yakalayabilir, yeni insanlarla kaynaşabilir ve yeni kültürler tanışabilirsiniz.

Unutulmaz Kapadokya tatilinizi atlı safari ayrıcalığıyla taçlandırmak istiyorsanız tercihinizi Cappadox Tour’dan yana kullanabilirsiniz.

Kapadokya’nın nefes kesen güzelliklerini bir de at üstünde izleyebilir; dilerseniz gün boyu, dilerseniz çok günlük atlı turlara katılım sağlayabilirsiniz.

Gezi planınız doğrultusunda size en uygun Kapadokya At Turu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.